تاریخ انتشار : سه شنبه 5 مهر 1401 - 12:43
49 بازدید
کد خبر : 202335

دانلود زیرنویس فیلم What a Girl Wants 2003 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم What a Girl Wants 2003 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم What a Girl Wants 2003 آنچه یک دختر می خواهد یک فیلم کمدی آمریکایی در سال ۲۰۰۳ به کارگردانی دنی گوردون و نویسندگی جنی بیکس و الیزابت چندلر است. بر اساس نمایشنامه سال ۱۹۵۵ The Reluctant Debutante اثر ویلیام داگلاس هوم ، این دومین اقتباس برای صفحه نمایش این اثر است. آماندا

دانلود زیرنویس فیلم What a Girl Wants 2003 آنچه یک دختر می خواهد یک فیلم کمدی آمریکایی در سال ۲۰۰۳ به کارگردانی دنی گوردون و نویسندگی جنی بیکس و الیزابت چندلر است. بر اساس نمایشنامه سال ۱۹۵۵ The Reluctant Debutante اثر ویلیام داگلاس هوم ، این دومین اقتباس برای صفحه نمایش این اثر است. آماندا باینز، کالین فرث و کلی پرستون بازیگران آن هستند. این فیلم در ۴ آوریل ۲۰۰۳ اکران شد، نقدهای متفاوتی دریافت کرد و ۵۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم What a Girl Wants 2003 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم What a Girl Wants 2003 دافنه رینولدز یک دختر ۱۷ ساله آمریکایی است که با مادر خواننده عروسی خود، لیبی، بالای رستورانی در محله چینی ها، شهر نیویورک زندگی می کند. لیبی در مراکش با هنری داشوود بریتانیایی آشنا شده بود و آنها در یک مراسم عروسی بادیه نشینان با قانون نامشخص ازدواج کردند. آنها به ملک خانوادگی او در انگلستان بازگشتند. پدرش به زودی درگذشت و هنری را لرد داشوود ساخت. آلیستر پین، مشاور اشرافی خانواده، لیبی را فریب می دهد تا او را ترک کند و به او می گوید که بهتر است هنری از باردار بودنش خبر نداشته باشد، سپس به هنری دروغ می گوید و بارداری را از او پنهان می کند و می گوید که لیبی ادعا می کند که او را ترک می کند. عاشق شخص دیگری

لیبی همیشه با دافنه در مورد اینکه پدرش کیست صادق بوده است، اگرچه دافنه بدون او احساس پوچی می کند. وقتی دافنه از دبیرستان فارغ التحصیل شد، به لندن می‌رود تا سعی کند پدرش را ملاقات کند. هنری از کرسی خود در مجلس اعیان برای شرکت در انتخابات مجلس عوام انصراف داده است و امیدوار است که در نهایت نخست وزیر بریتانیا شود. هنری توسط آلیستر تحت فشار قرار می گیرد و به عنوان مشاور سیاسی او عمل می کند. هنری با دختر آلیستر، گلینیس اسنوب، نامزد کرده است که یک دختر نوجوان به همان اندازه اسنوب به نام کلاریسا دارد.

دانلود زیرنویس فیلم آنچه یک دختر می خواهد ۲۰۰۳ دافنه با ورود به هاستل لندن، با ایان والاس، پسری محلی آشنا می‌شود که در آنجا کار می‌کند تا از رویای خود برای ساختن آن به عنوان یک موسیقی‌دان حمایت کند. پس از ایجاد دوستی زمانی که ایان دافنه را در اطراف لندن نشان می دهد، آنها شروع به قرار ملاقات می کنند. وقتی هنری دافنه را در املاک خود می‌گیرد، از اینکه می‌فهمد فرزندی دارد حیرت‌زده می‌شود، اما مادرش، جوسلین، بلافاصله از او استقبال می‌کند و اتاقی در املاک به او می‌دهد. هنری پس از تایید همه چیز در یک تماس تلفنی با لیبی، از فرصتی برای ارتباط با دافنه استقبال می کند. دافنه تلاش می کند تا مورد قبول حلقه اجتماعی پدرش قرار گیرد، اما بارها توسط گلینیس و کلاریسا ناکام می شود. علاوه بر این، دافنه باید جلوی پیشرفت های آرمیستد استوارت را بگیرد، پسری از طبقات بالا و متکبر که کلاریسا به او علاقه دارد و ایان رقابتی دیرینه با او دارد. دافنه در نهایت او را به تیمز هل می دهد.

زیرنویس فیلم What a Girl Wants 2003 - بلو سابتایتل

زیرنویس What a Girl Wants 2003 دافنه به طور ناخواسته بر اشراف، از جمله شاهزاده خانم شارلوت مسن، هر زمان که با آنها ارتباط برقرار می کند، پیروز می شود. با این حال، کمپین سیاسی هنری به دلیل رفتار پر زرق و برق دافنه و رفتار نادرست بعدی او با او آسیب می بیند. او از او می‌خواهد که روش باوقارتر دودمان داشوود را در نظر بگیرد، پس از آن تعداد نظرسنجی‌های هنری به سرعت بهبود می‌یابد. ایان از رفتار جدید خود ناامید می شود، و زمانی که او را به نفع شرکت در یک فعالیت اجتماعی طبقه بالاتر حمایت می کند، بدتر می شود.

دافنه در طول مهمانی بیرون آمدن خود، میزبان پدرش (که برای شرکت در لیبی پرواز می کند)، می شنود که آلیستر به گلینیس می گوید که چگونه ۱۷ سال قبل از لیبی خلاص شد. وقتی دافنه با او روبرو می شود، گلینیس او را در اتاق دیگری حبس می کند. سپس گلینیس از ایان، خواننده گروه، می خواهد که رقص پدر و دختر را اعلام کند، زیرا می داند که هنری باید با کلاریسا برقصد. لیبی دافنه را آزاد می کند، اما وقتی هنری را در حال رقصیدن با کلاریسا می بینند، دافنه خود جدید او را رد می کند و به هنری می گوید که به ایالات متحده بازمی گردد. مدتی بعد هنری با اعلام انصراف از انتخابات همه را غافلگیر می کند. هنگامی که او کنفرانس مطبوعاتی را ترک می کند، هنری متوجه می شود که آلیستر از بارداری لیبی خبر داشته و جدایی آنها را دستکاری کرده است. هنری با مشت به صورت آلیستر می زند و سپس نامزدی خود را با گلینیس قطع می کند.

زیرنویس فیلم آنچه یک دختر می خواهد ۲۰۰۳ دافنه در مراسم عروسی که لیبی خواننده آن است به عنوان تهیه کننده غذا خدمت می کند. هنگامی که رقص پدر و دختر شروع می شود، هنری ظاهر می شود و به دافنه می گوید که او را برای آنچه هست دوست دارد. دافنه او را در آغوش می گیرد و برای اولین بار او را “بابا” صدا می کند. دافنه بالاخره رقص پدر و دختری را که تمام زندگی اش آرزوی آن را داشت، بدست می آورد. هنری به دافنه اطلاع می دهد که یک عذرخواهی بزرگ برای او آورده است – در این لحظه ایان ظاهر می شود و از او می خواهد برقصد. در حالی که ایان و دافنه می رقصند، هنری از لیبی عذرخواهی می کند و آن دو نیز شروع به رقصیدن می کنند.

در پایان، گلینیس با یک نجیب زاده ثروتمند ازدواج می کند (که او را تا حد مرگ حوصله سر می برد)، کلاریسا با آرمیستد (که هنوز هم زن است) ازدواج می کند و آلیستر در یک اتوبوس تور لندن کار می کند. هنری و لیبی به طور قانونی در یک مراسم بادیه نشینی ازدواج کردند. دافنه در آکسفورد پذیرفته می شود و با ایان قرار می گیرد.

زیرنویس What a Girl Wants 2003 - بلو سابتایتل

در Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس ۱۰۹ نقد، با میانگین امتیاز ۴.۸۰/۱۰، ۳۶ درصد محبوبیت دارد. اجماع انتقادی این وب‌سایت می‌گوید: «دختران کوچولو قطعاً از آن لذت خواهند برد، اما برای بزرگسالان بیش از حد شربتی و قابل پیش‌بینی است». بررسی های ترکیبی یا متوسط».  تماشاگرانی که توسط CinemaScore مورد بررسی قرار گرفتند به فیلم نمره “A” در مقیاس A تا F دادند.

ادوارد گاتمن از سانفرانسیسکو کرونیکل آن را یک “کمدی وحشتناک نوجوان” نامید. آنیا کامنتز از صدای دهکده این فیلم را به عنوان “ماجراجویی پاکسازی شده برای مجموعه مری کیت و اشلی” توصیف کرد.

زیرنویس آنچه یک دختر می خواهد ۲۰۰۳ این فیلم در افتتاحیه آخر هفته اکران خود ۱۱.۴ میلیون دلار در ۲۹۶۴ سینما در ایالات متحده و کانادا فروخت و در رتبه دوم باکس آفیس پس از همکار تازه وارد Phone Booth (۱۵ میلیون دلار) قرار گرفت. این فیلم تا پایان اکران خود ۳۶.۱ میلیون دلار در داخل و ۱۴.۶ میلیون دلار در سطح بین المللی به دست آورد که مجموعاً ۵۰.۷ میلیون دلار در سرتاسر جهان بود.

زیرنویس فیلم آنچه یک دختر می خواهد 2003 - بلو سابتایتل

قبل از اکران فیلم توسط ایالات متحده، تبلیغات چاپی برای حذف علامت صلحی که باینز در پوستر می داد، در حالی که حمله ایالات متحده، بریتانیا و نیروهای متحد آنها به عراق در سال ۲۰۰۳ آغاز شده بود، تغییر داده شد. یکی از نمایندگان برادران وارنر توضیح داد: «در زمان جنگ، ما تغییرات جزئی ایجاد کردیم تا بتوانیم از هرگونه اظهارنظر سیاسی بالقوه در یک فیلم کاملاً غیرسیاسی اجتناب کنیم.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.